Budujemy kulturę pomagania

Wierzymy, że w każdym z nas jest potrzeba dzielenia się i ofiarowania bezinteresownej pomocy.

Uczymy jak mądrze pomagać i skutecznie pozyskiwać wsparcie na działania charytatywne, oraz realizację swoich projektów i marzeń. Realizujemy własne kampanie, ale chętnie współpracujemy też z innymi i wspieramy różne ciekawe inicjatywy.

nasza misja

Zapisz się na newsletter

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Blog

Informacje na temat działalności Fundacji Pomagam.pl. Ciekawostki o fundraisingu i skutecznym realizowaniu projektów charytatywnych. Wywiady i historie inspirujących osób.

Pomagam.pl jest firmą z misją. Teraz przedstawiamy nasz kolejny projekt, który ma na celu jeszcze większy rozwój ducha dobroczynności w Polsce: Fundację Pomagam.pl.

Czym jest fundacja?

Czym jest fundacja?

Poszczególne fundacje mogą różnić się między sobą diametralnie. Różnorodność ta wynika z tego, jak wiele rodzajów celów, obszarów działania i sposobów funkcjonowania można określić w ramach takiej działalności.

Prezenty z misją

Prezenty z misją

Jak zostać wolontariuszem?

Jak zostać wolontariuszem?

Znasz organizację, którą chcesz wesprzeć swoim czasem? A może szukasz miejsca, gdzie poznasz osoby o podobnych poglądach i zainteresowaniach? Zobacz, jak zostać wolontariuszem wybranego NGO.

wszystkie posty