Bezpłatna opieka nad bliskimi

Fundacja Pomagam.pl rozpoczyna nową, ważną kampanię skierowaną do osób, które zajmują się opieką nad bliskimi. Naszym celem jest zwrócenie uwagi na wartość i znaczenie ich pracy oraz zapewnienie im wsparcia.

Opieka nad osobami wymagającymi szczególnej uwagi, jak dzieci z niepełnosprawnością, chorzy partnerzy, rodzice czy dziadkowie, jest zadaniem wymagającym i często niedocenianym.

Znaczenie opieki

W pewnym momencie życia każdy z nas może znaleźć się w roli opiekuna lub wymagać opieki. W obliczu starzejącego się społeczeństwa, wyzwania związane z opieką nad bliskimi dotkną coraz większą liczbę osób. Dlatego tak ważne jest, aby już teraz zacząć budować narzędzia i system wsparcia, które przygotują nas wszystkich do nadchodzących wyzwań.

Pragniemy, aby opieka nad bliskimi była postrzegana jako ważny i szlachetny obowiązek, a opiekunowie czuli dumę z pełnionej roli. Nasza inicjatywa ma na celu nie tylko zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat wyzwań związanych z opieką, ale również pokazanie opiekunom, że nie są sami i mogą liczyć na nasze wsparcie. Kampania będzie również aktywnie promowana za pomocą działań marketingowych w mediach tradycyjnych, internecie i na nośnikach zewnętrznych (OOH), aby dotrzeć do jak największej liczby osób.

Dołącz do naszej kampanii i pomóż nam tworzyć społeczeństwo, w którym każdy opiekun czuje się doceniony, wspierany i nie jest pozostawiony sam sobie. Razem możemy zmienić sposób, w jaki społeczeństwo postrzega opiekę nad bliskimi i zbudować solidne fundamenty dla przyszłych pokoleń opiekunów. Razem dla opiekunów – bo każdy z nas może kiedyś znaleźć się w tej roli.