Konferencje fundraisingowe

Fundacja Pomagam.pl, rozumiejąc znaczenie wsparcia organizacji pozarządowych działających w różnorodnych sektorach społeczeństwa, uruchomiła inicjatywę organizowania darmowych i ogólnodostępnych konferencji fundraisingowych.

Te wydarzenia skupiają się na kluczowych obszarach takich jak m.in. opieka nad zwierzętami czy promocja kultury. Naszym celem jest stworzenie platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk wśród organizacji, które często działają w bardziej niszowych, ale niezmiernie ważnych dla społeczeństwa dziedzinach.

Cel naszych konferencji

Głównym celem naszych konferencji jest umocnienie sektora organizacji pozarządowych poprzez udostępnianie narzędzi i wiedzy niezbędnej do efektywnego pozyskiwania środków. Chcemy, aby każda organizacja, niezależnie od swojego zakresu działania, mogła skutecznie realizować swoje cele i misję. Wierzymy, że poprzez budowanie mostów między różnymi obszarami działalności, możemy wspólnie tworzyć silniejszy, bardziej zintegrowany sektor NGO.

Co oferują nasze konferencje?

• Wymiana dobrych praktyk: Uczestnicy mają okazję dzielić się swoimi doświadczeniami i sukcesami, co inspiruje i motywuje do dalszych działań.
  • Szkolenia z zakresu fundraisingu: Specjalnie zaprojektowane warsztaty i sesje szkoleniowe, które uwzględniają specyfikę i wyzwania organizacji np. działających na rzecz zwierząt czy kultury.
  • Networking: Konferencje są doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów, które mogą zaowocować przyszłą współpracą i partnerstwami.
  • Prezentacje ekspertów: Zapraszamy wybitnych specjalistów z różnych dziedzin, aby podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie skutecznego fundraisingu.
  • Analiza case studies: Szczegółowe omówienie przypadków i dobrych praktyk organizacji, które osiągnęły sukces w pozyskiwaniu funduszy, aby zrozumieć, co zadziałało w ich przypadku.

Dla kogo są nasze konferencje?

Nasze konferencje są otwarte dla przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych, które poszukują nowych inspiracji i chcą poprawić swoje kompetencje w zakresie pozyskiwania środków. Są to wydarzenia szczególnie ważne dla tych, którzy działają w obszarach mniej typowych i stają przed unikalnymi wyzwaniami w swojej pracy.

Zapraszamy do udziału w naszych konferencjach wszystkich, którzy chcą przyczynić się do rozwoju sektora NGO i poszerzyć swoje horyzonty w zakresie efektywnego fundraisingu. Żeby dowiedzieć się o planowanych przez nas wydarzeniach, obserwuj Pomagam.pl na Facebooku, Instagramie i Linkedinie