Pilne zbiórki na ważne sprawy

W Fundacji Pomagam.pl wierzymy, że małe gesty mogą wywoływać wielkie fale zmian. Dzięki Twoim darowiznom na rzecz naszych zbiórek możemy efektywnie wspierać zarówno organizacje charytatywne, jak i osoby potrzebujące, które łączy wspólna sprawa.

Co nas napędza?

Naszym zadaniem jest nie tylko szybka reakcja na konflikty, kryzysy humanitarne oraz katastrofy w Polsce i na całym świecie. Pragniemy również być wsparciem dla edukacji i szeroko rozumianych akcji dobroczynnych. Nasza działalność opiera się na przejrzystości i oferuje beneficjentom oraz darczyńcom korzyści podatkowe, co pozwala na efektywniejsze wsparcie, zarówno pojedynczych osób, jak i organizacji z misją długoterminową.

Realizując te działania, Fundacja Pomagam.pl działa ramię w ramię z platformą Pomagam.pl umożliwiającą prowadzenie darmowych zbiórek pieniędzy na ważne cele.

Jak to robimy?

Zakładamy i prowadzimy zbiórki celowe, które koncentrują się na konkretnych potrzebach lub nagłych zdarzeniach. Środki zgromadzone w ramach tych funduszy są przekazywane w formie dotacji dla starannie wybranych organizacji i osób, które dzielą nasze zaangażowanie w realizację określonej misji. W ten sposób, Twoje wsparcie trafia tam, gdzie jest najbardziej potrzebne, dając początek pozytywnym zmianom.

Zapraszamy Cię do bycia częścią naszej społeczności, która każdego dnia dąży do stworzenia lepszej przyszłości. Razem mamy siłę, by czynić dobro na większą skalę!