Pomoc humanitarna Ukrainie

Zbiórka na pomoc dla Ukrainy: #SolidarniZUkrainą

O kampanii

W związku z eskalacją sytuacji za wschodnią granicą uruchomiliśmy zbiórkę dla Ukrainy - na pomoc organizacjom humanitarnym działającym naszego wschodniego sąsiada.

Solidarni z Ukrainą

Pod tym hasłem utworzyliśmy zbiórkę na fundusz solidarnościowy z Ukraińcami dotkniętymi wojną z Rosją.

Żeby zapewnić jak najskuteczniejszą pomoc, zebrane środki przekażemy ukraińskim organizacjom zajmującymi się pomocą humanitarną. Osoby tam pracujące wiedzą najlepiej, jakiego wsparcia Ukraińcy potrzebują w tych trudnych chwilach.

Każda złotówka to gest wsparcia i solidarności z zaatakowanymi przez Rosję. Pomóż wpłatą i udostępnij dalej, gdzie tylko się da - niech świat widzi, że jesteśmy #SolidarniZUkrainą

“Wielokrotnie jeździłam na Ukrainę i jest to kraj bardzo bliski mojemu sercu. Jestem cały czas myślami ze znajomymi i przyjaciółmi z tego kraju, który znalazł się w bardzo ciężkiej sytuacji. Nie chcieliśmy siedzieć bezczynnie i tylko czytać coraz bardziej niepokojących wiadomości, więc zdecydowaliśmy się zrobić to, na czym znamy się najlepiej - zorganizować zbiórkę pieniędzy na pomoc osobom doświadczonym przez wojnę” - mówi Dobrosława Gogłoza, prezeska Fundacji Pomagam.pl.

Wszelkie koszty związane z tą zbiórką pokrywa portal Pomagam.pl - 100% wpłaconej na zbiórkę kwoty trafia na fundusz solidarnościowy!
Chcesz dowiedzieć się więcej?