Nasz  Zespół

Dobrosława Gogłoza

Prezeska Fundacji Pomagam.pl oraz dyrektorka zarządzająca serwisu Pomagam.pl.

Założycielka i wieloletnia prezeska Stowarzyszenia Otwarte Klatki, które zajmuje się walką o los zwierząt hodowlanych. Pod jej egidą stowarzyszenie zostało uznane za jedną z 4 najskuteczniejszych organizacji prozwierzęcych na świecie.

Pomysłodawczyni i organizatorka międzynarodowej konferencji CARE (Conference for Animal Rights in Europe), która odbyła się w Wiedniu, Pradze i dwukrotnie w Warszawie. Konferencja uzyskała status czołowego wydarzenia branżowego w Europie i na świecie.

Dwukrotna laureatka amerykańskiego grantu The Pollination Project, przyznawanego osobom i projektom, które przyczyniają się do budowania zrównoważonego i sprawiedliwego świata. Mentorka i ekspertka w EIT Food, Shesnnovation Academy, Fundacji Efektywnego Altruizmu i Infuture.Institute Natalii Hatalskiej.

W 2023 roku założyła serwis Doing Good, który pomaga znaleźć pracę zmieniającą świat na lepsze.

Rafał Czech

Członek zarządu Fundacji Pomagam.pl

Współtwórca Bezmięsnego, czyli firmy zajmującej się tworzeniem roślinnych alternatyw dla mięsa, które smakiem i wyglądem przypominają ich tradycyjne odpowiedniki. W Bezmięsnym szczególnie odnajduje się w takich dziedzinach jak projektowanie i wdrażanie nowych produktów.

Absolwent kierunku “Zarządzanie Strategiczne” na Akademii Leona Koźmińskiego, w której kilka lat później odbierał nagrodę “Start-Up Pozytywnego Wpływu” dla swojej firmy. Prywatnie amator triathlonu i fan odnawialnych źródeł energii.

Igor Sadurski

Członek zarządu Fundacji Pomagam.pl

Współzałożyciel i członek zarządu Bezmięsnego – firmy zajmującej się projektowaniem i produkowaniem roślinnych alternatyw mięsa, która w ciągu 6 lat wypracowała pozycję jednego z liderów rynku w Polsce, otrzymując wiele prestiżowych wyróżnień branżowych oraz konsumenckich.

Przed założeniem Bezmięsnego współtworzył portal crowdfundingowy Pomagam.pl oraz akcję charytatywną Lubię Pomagam, skupioną wokół honorowego oddawania krwi. Prywatnie tata Jagny i Jasia.

Chcesz wesprzeć naszą pracę?